wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » DEMAR
Dodatkowe opcje przeglądania
SKLEP STACJONARNY
Garaż BHP (sklep stacjonarny)
ul. Warszawska 55a
35-205 Rzeszów
Godziny otwarcia
Dni powszednie: 7.00 - 16.00
Sobota, Niedziela: nieczynne
 

DEMAR

DEMAR

DEMAR – polski producent obuwia. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEMAR powstało w 1978 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłemu wdrażaniu nowych technologii oraz pasji tworzenia nowych produktów, firma znalazła uznanie wśród szerokiego grana klientów polskich i zagranicznych.

Green-Tech jest oficjalnym dystrybutorem firmy DEMAR już od wielu lat. Zadowolenie klientów z produktów polskiego producenta pozwala na trwałą i owocną współpracę.

DEMAR to przede wszystkim wysokiej jakości polskie obuwie robocze. DEMAR to nie tylko gwarancja jakości, ale również szeroki wybór ochrony - podnoski stalowe, podnoski kompozytowe oraz obuwie z podeszwą antyprzebiciową.

Ponadto bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się obuwie HOBBY – kalosze lekkie EVA, kalosze z tworzywa PVC, śniegowce, obuwie dziecięce, młodzieżowe oraz obuwie myśliwskie. Bardzo dużą popularnością cieszą się również klapki z tworzywa EVA.


 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Szanowny Użytkowniku !
Z uwagi na zmieniające się przepisy o ochronie danych osobowych, przekazujemy Państwu komplet informacji w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Anita Prokop prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Green-Tech Anita Prokop w Rudnej Małej 398, NIP 5170359955
Mogą się Państwo skontaktować z Administratorem poprzez adres mailowy anita@greentech.rzeszow.pl, pisemnie na adres firmy bądź telefonicznie 781533080.
Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zamówień składanych za pomocą konta w sklepie internetowym.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu właściwej współpracy handlowej, realizacji zamówień jak również korzystania ze sklepu internetowego. Państwa dane nie są przekazywane do Państw trzecich. Państwa dane osobowe nie podlegają profilowaniu.
Zgadzam się Zrezygnuj