wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Blog 2 » Jaki typ podnoska ochronnego wybrać ?3

Promocje

1
Krótkie spodenki GREEN-FOREST

Krótkie spodenki GREEN-FOREST55,35 zł47,05 zł brutto38,25 zł netto

BSLADY półbut

BSLADY półbut105,50 zł94,85 zł brutto77,11 zł netto

Dodatkowe opcje przeglądania

SKLEP STACJONARNY

  • Green-Tech Anita Prokop
  • Rudna Wielka 31
    36-054, Rudna Wielka
    woj. podkarpackie
  • NIP: 517 035 99 55
  • E-mail:sklep@greentech.rzeszow.pl
  • Godziny działania sklepuDni powszednie: 7.00 - 16.00, Sobota - Niedziela: nieczynne

Jaki typ podnoska ochronnego wybrać ?

Data dodania: 13-06-2018

Obuwie robocze, obuwie ochronne – jaki typ podnoska ochronnego wybrać ?


Ochrona palców w obuwiu roboczym, ochronnym, stanowi niezwykle ważną kwestię. Wielogodzinna praca w obuwiu sprawia, że komfort użytkowania staje się jednym z priorytetowych czynników mających wpływ na wybór obuwia.


Największą grupę podnosków ochronnych stanowią podnoski stalowe. Najpopularniejsze ze względu na cenę – są najtańsze w produkcji, w porównaniu z pozostałymi podnoskami są zdecydowanie cięższe, nie są neutralne względem temperatur – w lecie podnosek się nagrzewa, natomiast w zimie chłodzi.


Podnoski kompozytowe (podnoski polimerowe) zapewniają wyższy poziom komfortu użytkowania, są dużo lżejsze i neutralne względem temperatur. Obuwie z podnoskami kompozytowymi cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Podnoski kompozytowe przeważają m. In. w polskiej produkcji obuwia – DEMAR.


W porównaniu do podnosków kompozytowych podnoski aluminiowe równie skutecznie chronią palce lecz dodatkowo posiadają oddychającą membranę. Producent TALAN wprowadziła gamę obuwia roboczego z podnoskami aluminiowymi.


Obuwie z podnoskami kompozytowymi i aluminiowymi jest zdecydowanie obuwiem z „wyższej półki”, ale też kilkukrotnie droższym od obuwia z podnoskami stalowymi.

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Szanowny Użytkowniku !
Z uwagi na zmieniające się przepisy o ochronie danych osobowych, przekazujemy Państwu komplet informacji w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Anita Prokop prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Green-Tech Anita Prokop w Rudnej Małej 398, NIP 5170359955
Mogą się Państwo skontaktować z Administratorem poprzez adres mailowy anita@greentech.rzeszow.pl, pisemnie na adres firmy bądź telefonicznie 781533080.
Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zamówień składanych za pomocą konta w sklepie internetowym.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu właściwej współpracy handlowej, realizacji zamówień jak również korzystania ze sklepu internetowego. Państwa dane nie są przekazywane do Państw trzecich. Państwa dane osobowe nie podlegają profilowaniu.
Zgadzam się Zrezygnuj