wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » BLOG 2 » Odzież odblakowa, odzież wysokiej widoczności
Dodatkowe opcje przeglądania
SKLEP STACJONARNY
Garaż BHP (sklep stacjonarny)
ul. Warszawska 55a
35-205 Rzeszów
Godziny otwarcia
Dni powszednie: 7.00 - 16.00
Sobota, Niedziela: nieczynne
 

Odzież odblakowa, odzież wysokiej widoczności

Data dodania: 26-07-2018

Odzież odblaskowa (odzież wysokiej widoczności)

 

W II kwartale 2017 roku Inspekcja Handlowa wzięła pod lupę odzież ostrzegawczą, akcesoria odblaskowe i ochronniki słuchu – zakwestionowali aż 30% badanych produktów.

Co druga kamizelka ostrzegawcza zbadana w laboratorium miała zaniżony współczynnik luminancji świetlnej. Oznacza to brak odpowiedniej widoczności użytkownika, co stwarza zagrożenie dla jego zdrowia i życia, gdy porusza się poboczem.

 

Pracodawca zapewniając pracownikowi odzież ostrzegawczą musi się upewnić, że jest ona certyfikowana.

W przypadku zagrożeń wynikających z możliwego zranienia w wyniku obniżonej widoczności pracownika niezbędne jest stosowanie odpowiedniej odzieży ostrzegawczej o wysokiej widoczności.

Wśród odzieży ostrzegawczej wyróżniamy:

- odzież roboczą – odzież posiada jedynie elementy odblaskowe (KNOXFIELD https://greentech.rzeszow.pl/spodnie-do-pasa-z-elementami-odblaskowymi-knoxfield-p-704.html)

- odzież roboczą z taśmami odblaskowymi - spełnia normy EN 20471 (https://greentech.rzeszow.pl/spodnie-do-pasa-z-elementami-odblaskowymi-knoxfield-reflex-p-706.html)

- odzież roboczą wysokiej widoczności – spełnia normy EN 20471 (KNOXFIELD HI-VIS https://greentech.rzeszow.pl/spodnie-do-pasa-z-elementami-odblaskowymi-knoxfield-hi-vis-p-708.html)

Pełna gama odzieży odblaskowej dostępna tutaj -> https://greentech.rzeszow.pl/odziez-odblaskowa-c-130.html

 

Zapraszamy na zakupy ! J
W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji !


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Szanowny Użytkowniku !
Z uwagi na zmieniające się przepisy o ochronie danych osobowych, przekazujemy Państwu komplet informacji w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Anita Prokop prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Green-Tech Anita Prokop w Rudnej Małej 398, NIP 5170359955
Mogą się Państwo skontaktować z Administratorem poprzez adres mailowy anita@greentech.rzeszow.pl, pisemnie na adres firmy bądź telefonicznie 781533080.
Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zamówień składanych za pomocą konta w sklepie internetowym.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu właściwej współpracy handlowej, realizacji zamówień jak również korzystania ze sklepu internetowego. Państwa dane nie są przekazywane do Państw trzecich. Państwa dane osobowe nie podlegają profilowaniu.
Zgadzam się Zrezygnuj