wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » BLOG 2 » Polecane produkty LATO 2019 część 1
Dodatkowe opcje przeglądania
SKLEP STACJONARNY
Garaż BHP (sklep stacjonarny)
ul. Warszawska 55a
35-205 Rzeszów
Godziny otwarcia
Dni powszednie: 7.00 - 16.00
Sobota, Niedziela: nieczynne
 

Polecane produkty LATO 2019 część 1

Data dodania: 14-06-2019

Drodzy Klienci!

 

Na termometrach słupek przekracza 30 kresek a my wiemy, że do pracy potrzebne są komfortowe warunki i wygoda. Prezentujemy dziś przegląd odzieży i obuwia letniego dla każdego! Tym z Was, którzy mogą sobie pozwolić na pracę w krótkich spodenkach przygotowaliśmy kilka modeli do wglądu. Na początek obuwie letnie i nakrycia głowy. Zapraszamy do lektury! 

alt1. CZFLASH czapka z daszkiem / kaszkietówka


Czapka z usztywnianym daszkiem o gramaturze 260 g/m2, typu kaszkietówka z regulowanym paskiem pasuje na obwód głowy między 57 a 61 cm. Wstawki siateczkowe zwiększają komfort użytkowania, cztery wzory do wyboru.

Dokładny opis produktu znajduje się TUTAJalt2. Czapka / kaszkietówka CZ

 

Czapka z usztywnianym daszkiem typu kaszkietówka z regulowanym paskiem na zatrzask pasuje na obwód głowy między 57 a 61 cm. Dostępna szeroka gama kolorów.
Dokładny opis produktu znajduje się TUTAJ

 

 
 
3. Czapka / kaszkietówkalta BUMPCAPFLUO

Czapka z usztywnianym daszkiem typu kaszkietówka z regulacją. Występuje w kolorach odblaskowych żółtym i pomarańczowym, dodatkowo wyposażona w elementy odblaskowe. Kaszkietówka posiada wstawki z materiału siatkowanego, aby poprawić wentylację oraz wkładkę ochronną aby uniknąć uszkodzeń wynikających z uderzenia ostrymi, twardymi przedmiotami.

Dokładny opis produktu znajduje się TUTAJ

  

4. Klapki damskie BCBELLA z tworzywa EVAalt

 

Klapki wykonane z tworzywa EVA posiadają otwory zapewniające cyrkulację powietrza, pasek przekładany na piętę, wyprofilowaną podeszwę zapewniającą komfort użytkowania i zabezpieczającą przed ześlizgnięciem się stopy. Są łatwe w utrzymaniu w czystości, idealne do użytku domowego, na basen czy w ogródku.

Dokładny opis produktu znajduje się TUTAJ 

 

alt 

5.  Klapki DEMAR AERO

 

Klapki / chodaki wykonano z tworzywa EVA. Są łatwe w utrzymaniu w czystości, idealne do użytku domowego, na basen czy w ogródku. Posiadają otwory wentylacyjne, są trwałe, ultralekkie i wygodne. Dostępne w różnych kolorach, w wersji dla kobiet jak i mężczyzn.

Dokładny opis produktu znajduje się TUTAJ

  

6. Klapki BKLSPORTalt

 

Ultralekkie klapki wykonano z tworzywa EVA. Są łatwe w utrzymaniu w czystości, idealne do użytku domowego czy na basen. Posiadają wyprofilowaną podeszwę zapewniającą komfort użytkowania i zabezpieczającą przed ześlizgnięciem się stopy. Dostępne w dwóch kolorach.

Dokładny opis produktu znajduje się TUTAJ

 

alt
 

7. Sandał roboczy BRAVEL

Skórzany sandał roboczy z otworami wentylacyjnymi, wyposażony jest we wkładkę z materiału absorbującego pot. Występuje w dwóch kategoriach: S1 ze stalowym podnoskiem i OB bez podnoska.

Dokładny opis produktu znajduje się TUTAJ

 

alt

8. Sandał męski BKSWALK

Sandał został wykonany z poliuretanu i materiału multispandex, wyposażony we wkładkę z tworzywa EVA i podeszwę z tworzywa EVA i gumy. Posiada liczne otwory wentylacyjne. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.

       Dokładny opis produktu znajduje się TUTAJ


alt

9. Sandały męskie BKSJUNGLE BESE

Sandały zostały wykonane z poliuretanu, wyposażono je we wkładkę z tworzywa EVA i gumy oraz w gumową podeszwę. Posiada liczne otwory wentylacyjne. BKSJUNGLE jest bardzo lekkim i wygodnym sandałem.

        Dokładny opis produktu znajduje się TUTAJ


 

Zapraszamy do zakupów!


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Szanowny Użytkowniku !
Z uwagi na zmieniające się przepisy o ochronie danych osobowych, przekazujemy Państwu komplet informacji w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Anita Prokop prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Green-Tech Anita Prokop w Rudnej Małej 398, NIP 5170359955
Mogą się Państwo skontaktować z Administratorem poprzez adres mailowy anita@greentech.rzeszow.pl, pisemnie na adres firmy bądź telefonicznie 781533080.
Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zamówień składanych za pomocą konta w sklepie internetowym.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu właściwej współpracy handlowej, realizacji zamówień jak również korzystania ze sklepu internetowego. Państwa dane nie są przekazywane do Państw trzecich. Państwa dane osobowe nie podlegają profilowaniu.
Zgadzam się Zrezygnuj