wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Praca ! Poszukujemy pracownika do naszego zespołu !3

Dodatkowe opcje przeglądania

SKLEP STACJONARNY

  • NIP: 517 035 99 55
  • E-mail:sklep@greentech.rzeszow.pl
  • Godziny działania sklepuDni powszednie: 7.00 - 17.00, Sobota - Niedziela: nieczynne

Praca ! Poszukujemy pracownika do naszego zespołu !

Data dodania: 21-11-2017 Dołącz do naszego zespołu ! :)
W związku z wciąż rosnącą liczbą klientów oraz chęcią poszerzenia zasięgu dystrubucji poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciel handlowy.

Dołącz do naszego zespołu ! :)
Jeśli jesteś osobą zaangażowaną,  komunikatywną, posiadasz zdolności negocjacyjne zapraszamy do wysłana CV na mail anita@greentech.rzeszow.pl

Zakres obowiązków:
- Obsługa obecnych klientów
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Prezentacja produktów i usług firmy
- Raportowanie wyników pracy
- Umacnianie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania i kwalifikacje:
- Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy
* Mile widziane doświadczenie jako PH w branży BHP bądź w branży budowlanej, elektrycznej, ogrodniczej
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Komunikatywność i wysoka kultura osobista
- Zdolności handlowe i negocjacyjne.
- prawo jazdy kat. B
- minimum średnie wykształcenie

Warunki współpracy
- Praca na terenie PODKARPACIA, LUBELSKIEGO, MAŁOPOLSKIEGO
- Umowa o prace
- Telefon bez limitu połączeń, laptop, samochód firmowy
- Korzystny system wynagrodzeń, premia od osiągniętych wyników

Proszę o przesłanie CV na mail anita@greentech.rzeszow.pl wraz z klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2014r. poz. 1182, 1662)

Rekrutacja trwa do 15.12.2017r.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Szanowny Użytkowniku !
Z uwagi na zmieniające się przepisy o ochronie danych osobowych, przekazujemy Państwu komplet informacji w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Anita Prokop prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Green-Tech Anita Prokop w Rudnej Małej 398, NIP 5170359955
Mogą się Państwo skontaktować z Administratorem poprzez adres mailowy anita@greentech.rzeszow.pl, pisemnie na adres firmy bądź telefonicznie 781533080.
Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zamówień składanych za pomocą konta w sklepie internetowym.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu właściwej współpracy handlowej, realizacji zamówień jak również korzystania ze sklepu internetowego. Państwa dane nie są przekazywane do Państw trzecich. Państwa dane osobowe nie podlegają profilowaniu.
Zgadzam się Zrezygnuj