wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » BLOG 2 » Przegląd obuwia zawodowego wiosna 2019
Dodatkowe opcje przeglądania
SKLEP STACJONARNY
Garaż BHP (sklep stacjonarny)
ul. Warszawska 55a
35-205 Rzeszów
Godziny otwarcia
Dni powszednie: 7.00 - 16.00
Sobota, Niedziela: nieczynne
 

Przegląd obuwia zawodowego wiosna 2019

Data dodania: 21-03-2019

Drodzy Klienci!

 

Wiosna nastała, czas zrzucić ocieplane obuwie! Przygotowaliśmy dla Państwa przegląd półbutów zawodowych tym razem bez podnoska. Kierujecie do nas dużo zapytań o tego typu obuwie, więc aby wyjść Wam naprzeciw prezentujemy klasyczne modele jak i nowości. Zapraszamy do lektury!

 

1. Buty zawodowe YES.

Obuwie wykonane ze skóry bydlęcej. Obuwie bez podnoska w kategorii OB E FO SRC. Obuwie charakteryzują: antypoślizgowa podeszwa wykonana z podwójnego poliuretanu oraz absorpcja energii w części piętowej. Podszewkę wykonano z materiału cambrelle absorbującego pot. Buty spełniają wymagania norm EN20347, EN20344.

alt

2. Buty zawodowe URGENT 212 OB


Obuwie wykonane ze skóry zamszowej, podeszwę wykonano z podwójnego poliuretanu. Obuwie bez podnoska w kategorii OB. Obuwie charakteryzują: antypoślizgowy protektor podeszwy, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie.

alt

 

3. Buty zawodowe 205 OB


Obuwie wykonane ze skóry bydlęcej zamszowej, podeszwę wykonano z podwójnego poliuretanu. Obuwie bez podnoska w kategorii OB. Obuwie charakteryzują: antypoślizgowy protektor podeszwy, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie. Buty posiadają wyściółkę ze skóry świni posiadającą dużą przepuszczalność pary wodnej.
alt

4. Buty zawodowe URGENT 261 OB.


Obuwie wykonane ze skóry nubuk połączonej z materiałem tekstylnym, podeszwę wykonano z gumy. Obuwie bez podnoska w kategorii OB. Podeszwa z gumy ma najlepsze parametry antypoślizgowe ze wszystkich materiałów używanych do produkcji podeszw, jest odporniejsza od innych materiałów używanych do produkcji podeszw na niską (mróz) i wysoką temperaturę.


alt

5. Buty zawodowe BPPOP260W *


Obuwie wykonane ze skóry welurowej o wysokim współczynniku przepuszczalności pary wodnej, podeszwę wykonano z podwójnego poliuretanu. Obuwie bez podnoska w kategorii O1 FO SRC. Obuwie charakteryzują: antypoślizgowa podeszwa oraz absorpcja energii w części piętowej. Buty posiadają higroskopijną profilowaną wyściółkę, posiadającą bardzo dobre właściwości higieniczne. Spełniają wymagania normy EN20347.

alt
6. Buty zawodowe BRIDGE 

Są to buty wykonane z materiału: wierzch buta - siateczka z mikrofibry, podeszwę wykonano z tworzywo EVA + guma. Obuwie bez podnoska w kategorii OB SRA charakteryzuje się antypoślizgową podeszwą. Spełnia wymagania norm: EN20347, EN20344.
alt

7. Buty zawodowe ECUADOR 

Obuwie wykonane ze skóry nubuk połączonej z siateczką, podeszwę wykonano z tworzywa EVA oraz gumy. Obuwie bez podnoska w kategorii OB FO SRA charakteryzuje się antypoślizgową podeszwą i odpornością podeszwy na olej napędowy. Spełnia wymagania norm EN20347, EN20344.


alt

* Obuwie pod zamówienie, czas realizacji 3 – 5 dni roboczych.

 

Zapraszamy do zakupów!


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Szanowny Użytkowniku !
Z uwagi na zmieniające się przepisy o ochronie danych osobowych, przekazujemy Państwu komplet informacji w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Anita Prokop prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Green-Tech Anita Prokop w Rudnej Małej 398, NIP 5170359955
Mogą się Państwo skontaktować z Administratorem poprzez adres mailowy anita@greentech.rzeszow.pl, pisemnie na adres firmy bądź telefonicznie 781533080.
Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zamówień składanych za pomocą konta w sklepie internetowym.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu właściwej współpracy handlowej, realizacji zamówień jak również korzystania ze sklepu internetowego. Państwa dane nie są przekazywane do Państw trzecich. Państwa dane osobowe nie podlegają profilowaniu.
Zgadzam się Zrezygnuj