wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Blog 2 » Przegląd obuwia zawodowego wiosna 20193

Promocje

1
Kurtka zimowa DROPER - wyprzedaż

Kurtka zimowa DROPER - wyprzedaż226,30 zł50,00 zł brutto40,65 zł netto

Półbut roboczy  damski BSPORT 3DBO

Półbut roboczy damski BSPORT 3DBO78,47 zł60,89 zł brutto49,50 zł netto

Trzewik roboczy ROAD AVERS CXS CANIS r. 46

Trzewik roboczy ROAD AVERS CXS CANIS r. 46180,50 zł145,94 zł brutto118,65 zł netto

Dodatkowe opcje przeglądania

SKLEP STACJONARNY

  • Green-Tech Anita Prokop
  • Rudna Wielka 31
    36-054, Rudna Wielka
    woj. podkarpackie
  • NIP: 517 035 99 55
  • E-mail:sklep@greentech.rzeszow.pl
  • Godziny działania sklepuDni powszednie: 7.00 - 16.00, Sobota - Niedziela: nieczynne

Przegląd obuwia zawodowego wiosna 2019

Data dodania: 21-03-2019

Drodzy Klienci!

 

Wiosna nastała, czas zrzucić ocieplane obuwie! Przygotowaliśmy dla Państwa przegląd półbutów zawodowych tym razem bez podnoska. Kierujecie do nas dużo zapytań o tego typu obuwie, więc aby wyjść Wam naprzeciw prezentujemy klasyczne modele jak i nowości. Zapraszamy do lektury!

 

1. Buty zawodowe YES.

Obuwie wykonane ze skóry bydlęcej. Obuwie bez podnoska w kategorii OB E FO SRC. Obuwie charakteryzują: antypoślizgowa podeszwa wykonana z podwójnego poliuretanu oraz absorpcja energii w części piętowej. Podszewkę wykonano z materiału cambrelle absorbującego pot. Buty spełniają wymagania norm EN20347, EN20344.

alt

2. Buty zawodowe URGENT 212 OB


Obuwie wykonane ze skóry zamszowej, podeszwę wykonano z podwójnego poliuretanu. Obuwie bez podnoska w kategorii OB. Obuwie charakteryzują: antypoślizgowy protektor podeszwy, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie.

alt

 

3. Buty zawodowe 205 OB


Obuwie wykonane ze skóry bydlęcej zamszowej, podeszwę wykonano z podwójnego poliuretanu. Obuwie bez podnoska w kategorii OB. Obuwie charakteryzują: antypoślizgowy protektor podeszwy, właściwości antyelektrostatyczne, absorpcja energii w pięcie. Buty posiadają wyściółkę ze skóry świni posiadającą dużą przepuszczalność pary wodnej.
alt

4. Buty zawodowe URGENT 261 OB.


Obuwie wykonane ze skóry nubuk połączonej z materiałem tekstylnym, podeszwę wykonano z gumy. Obuwie bez podnoska w kategorii OB. Podeszwa z gumy ma najlepsze parametry antypoślizgowe ze wszystkich materiałów używanych do produkcji podeszw, jest odporniejsza od innych materiałów używanych do produkcji podeszw na niską (mróz) i wysoką temperaturę.


alt

5. Buty zawodowe BPPOP260W *


Obuwie wykonane ze skóry welurowej o wysokim współczynniku przepuszczalności pary wodnej, podeszwę wykonano z podwójnego poliuretanu. Obuwie bez podnoska w kategorii O1 FO SRC. Obuwie charakteryzują: antypoślizgowa podeszwa oraz absorpcja energii w części piętowej. Buty posiadają higroskopijną profilowaną wyściółkę, posiadającą bardzo dobre właściwości higieniczne. Spełniają wymagania normy EN20347.

alt
6. Buty zawodowe BRIDGE 

Są to buty wykonane z materiału: wierzch buta - siateczka z mikrofibry, podeszwę wykonano z tworzywo EVA + guma. Obuwie bez podnoska w kategorii OB SRA charakteryzuje się antypoślizgową podeszwą. Spełnia wymagania norm: EN20347, EN20344.
alt

7. Buty zawodowe ECUADOR 

Obuwie wykonane ze skóry nubuk połączonej z siateczką, podeszwę wykonano z tworzywa EVA oraz gumy. Obuwie bez podnoska w kategorii OB FO SRA charakteryzuje się antypoślizgową podeszwą i odpornością podeszwy na olej napędowy. Spełnia wymagania norm EN20347, EN20344.


alt

* Obuwie pod zamówienie, czas realizacji 3 – 5 dni roboczych.

 

Zapraszamy do zakupów!


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Szanowny Użytkowniku !
Z uwagi na zmieniające się przepisy o ochronie danych osobowych, przekazujemy Państwu komplet informacji w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Anita Prokop prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Green-Tech Anita Prokop w Rudnej Małej 398, NIP 5170359955
Mogą się Państwo skontaktować z Administratorem poprzez adres mailowy anita@greentech.rzeszow.pl, pisemnie na adres firmy bądź telefonicznie 781533080.
Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zamówień składanych za pomocą konta w sklepie internetowym.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu właściwej współpracy handlowej, realizacji zamówień jak również korzystania ze sklepu internetowego. Państwa dane nie są przekazywane do Państw trzecich. Państwa dane osobowe nie podlegają profilowaniu.
Zgadzam się Zrezygnuj