wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Zwroty i reklamacje
Dodatkowe opcje przeglądania
SKLEP STACJONARNY
Garaż BHP (sklep stacjonarny)
ul. Warszawska 55a
35-205 Rzeszów
Godziny otwarcia
Dni powszednie: 7.00 - 16.00
Sobota, Niedziela: nieczynne
 

Zwroty i reklamacje

Zwroty i Reklamacja.

1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru.

2. Kupujący będący konsumentem odstępuje od umowy poprzez złożenie oświadczenia w formie pisemnej.

3. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony umowy świadczyły, ulega zwrotowi. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni.

4. W przypadku odstąpienia od umowy przez Kupującego koszty zwrotu towaru do Sprzedawcy ponosi Kupujący.

5. W przypadku odstąpienia od umowy przez Kupującego Sprzedający zwraca pełną kwotę środków wpłaconych przez Kupującego za dany towar wraz z kosztami transportu do Kupującego (tj. w pierwszą stronę)

6. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

7. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadku gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

8. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru przez Sprzedającego

Wzór odstąpienia od umowy zawartej na odległość przez konsumenta: Pobierz

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy: Pobierz


 

Towar błędnie wysłany

9. W przypadku gdy Sprzedający wysłał niewłaściwy towar do Kupującego tj. został wysłany nie ten model, który widniał w zamówieniu Sprzedający zwraca koszty odesłania towaru i wysyła na swój koszt właściwy towar do Kupującego.

10. Reklamacje dotyczące niezgodności towaru z umową oraz uszkodzenia przesyłki w czasie transportu Kupujący zgłasza Sprzedawcy na adres:
Green-Tech Anita Prokop, Rudna Mała 398, 36-054 Mrowla


Wzór zgłoszenia reklamacji przez konsumenta: Pobierz


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Szanowny Użytkowniku !
Z uwagi na zmieniające się przepisy o ochronie danych osobowych, przekazujemy Państwu komplet informacji w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Anita Prokop prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Green-Tech Anita Prokop w Rudnej Małej 398, NIP 5170359955
Mogą się Państwo skontaktować z Administratorem poprzez adres mailowy anita@greentech.rzeszow.pl, pisemnie na adres firmy bądź telefonicznie 781533080.
Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zamówień składanych za pomocą konta w sklepie internetowym.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu właściwej współpracy handlowej, realizacji zamówień jak również korzystania ze sklepu internetowego. Państwa dane nie są przekazywane do Państw trzecich. Państwa dane osobowe nie podlegają profilowaniu.
Zgadzam się Zrezygnuj